Deze website maakt gebruik van cookies. Indien u hiermee akkoord gaat, klik dan hier:

Beste ouders,

Heeft u nood aan extra info i.v.m. IBO De Pagadder, de huiswerkkamer, de dutjeskamer of andere naschoolse activiteiten?

Beste ouders,

Heeft u nood aan extra info i.v.m. IBO De Pagadder, de huiswerkkamer, de dutjeskamer of andere naschoolse activiteiten? Raadpleeg dan zeker de website van het Huis van Het Kind op https://www.hamont-achel.be/thema/2218/huis-van-het-kind

Huis van het Kind

Maximumcapaciteit schooljaar 2019 - 2020

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2019 - 2020 is de totale capaciteit van onze school 690 leerlingen waarvan 120 in de Berkenstraat en 570 in de Grevenbroekstraat. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak).

Voor het eerst naar school?

U bent bezoeker

  • 2.png1.png1.png0.png5.png