Deze website maakt gebruik van cookies. Indien u hiermee akkoord gaat, klik dan hier:

ten voordele van de Oudervereniging Achel-Dorp

Op uitnodiging van de Landelijke Gilde verzorgt de oudervereniging van Achel-Dorp de catering tijdens de Dag van de Landbouw op zondag 22 september 2019. De inkomsten komen ten goede van onze school en onze kinderen.

We nodigen u graag uit om ten voordele van de Oudervereniging Achel-Dorp.

Alle info en mogelijkheid tot inschrijven kan u terug vinden op de website van de oudervereniging. Klik HIER.

 flyervoorkant flyerachterkant 

Voor het eerst naar school?

Maximumcapaciteit schooljaar 2020 - 2021

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2020 - 2021 is de totale capaciteit van onze school 690 leerlingen waarvan 120 in de Berkenstraat en 570 in de Grevenbroekstraat. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak) vanaf 1 maart 2020.

U bent bezoeker

  • 4.png5.png1.png5.png8.png