Deze website maakt gebruik van cookies. Indien u hiermee akkoord gaat, klik dan hier:

Hamont-Achel, 29 mei 2020

Beste ouders,

Zoals u met ons hebt kunnen volgen in de media is er nu eindelijk nieuws omtrent de heropstart van de kleuter- en lagere scholen. Het kleuteronderwijs zal terug starten op dinsdag 2 juni 2020 terwijl de lagere scholen hun werking op de klasvloer terug opnemen op vrijdag 5 juni 2020.

Onze leerkrachtenteams en directies zijn al dagen in de weer om een goede opstart mogelijk te maken, daarbij steeds rekening houdend met de richtlijnen die we van hogerhand mee krijgen en met de veiligheid van leerlingen en het personeel als uitgangspunt.

Vermits elke school anders is, zullen er verschillen zijn. Daarom zal elke school u in de loop van de dag informeren over de concrete opstart en de daarbij horende afspraken.

Vriendelijke groeten,

Bart Weltens

Voor het eerst naar school?

Maximumcapaciteit schooljaar 2020 - 2021

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2020 - 2021 is de totale capaciteit van onze school 690 leerlingen waarvan 120 in de Berkenstraat en 570 in de Grevenbroekstraat. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak) vanaf 1 maart 2020.

U bent bezoeker

  • 6.png0.png2.png2.png0.png