Deze website maakt gebruik van cookies. Indien u hiermee akkoord gaat, klik dan hier:

In de gratis webinars van Veilig Online vinden ouders antwoorden en opvoedingsinspiratie. Elke donderdag om 20u in oktober en november (gratis).

Donderdag 8 oktober 20u – Internet en privacy Swipen, liken, taggen ... onze kinderen vinden het vanzelfsprekend. Ze vinden hun weg vanzelf. Maar is dat allemaal ok? Waar let je best op? Waarom is privacy op het internet belangrijk? In dit webinar krijg je tips om de privacy van je kinderen en gezin op het internet te bewaken. Schrijf je hier in (gratis).

Donderdag 15 oktober 20u – Sociale media (kinderen) Ook jonge kinderen gebruiken sociale media: YouTube kijken, enthousiast emoji’s tikken in de WhatsApp van hun ouder, gieren met TikTokfilmpjes... In dit webinar krijg je inzicht en tips over hoe je kinderen al van jongs af aan mediawijs kan opvoeden. Schrijf je hier in (gratis).

Donderdag 22 oktober 20u – Cyberpesten (kinderen) Gepest worden maakt je leven tot een heuse hel. Hoe gaat cyberpesten precies in z'n werk? Wat doet het met een kind? Hoe pak je dat als ouder aan? In dit webinar krijg jij antwoorden op deze vragen én tips om cyberpesten te voorkomen. Schrijf je hier in (gratis).

Donderdag 12 november 20u – Gamen Spelletje op gsm, tablet, laptop, computer, Switch of Xbox? Bouwen, racen, voetballen of legertje spelen… allemaal digitaal. Gegarandeerd uren speelplezier. Soms tot ergernis van ouders. In dit webinar krijg je inzicht in het gamegedrag van je kind en tips over hoe er als ouder mee om te gaan. Schrijf je hier in (gratis).

Voor het eerst naar school?

Vrije dagen

De vrije dagen voor schooljaar 2021-2022:

  • 28 feb 2022 - 6 maa 2022 (krokusvakantie)
  • 4 - 18 apr 2022 (paasvakantie)
  • woe 25 mei 2022 (ped. studiedag)
  • don 26 mei 2022 (Hemelvaart)
  • vrij 27 mei 2022 (brugdag)
  • ma 6 juni 2022 (pinkstermaandag)

Maximumcapaciteit schooljaar 2022 - 2023

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2022 - 2023 is de totale capaciteit van onze school 690 leerlingen waarvan 120 in de Berkenstraat en 570 in de Grevenbroekstraat. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak) vanaf 1 maart 2022.

U bent bezoeker

  • 1.png3.png1.png3.png9.png8.png