Deze website maakt gebruik van cookies. Indien u hiermee akkoord gaat, klik dan hier:

234564e w1272 pagaddertweetcovidok

Beste ouder,
Je zag de communicatie van het stadsbestuur misschien reeds passeren: Hamont-Achel kondigt extra maatregelen aan om de snelle verspreiding van het coronavirus een halt toe te roepen. Er worden maatregelen genomen op het vlak van evenementen, culturele activiteiten en het sport –en verenigingsleven. Ook wij als Buitenschoolse Kinderopvang vragen om bewust om te gaan met het aanvragen van opvang voor jouw zoon of dochter.

Het aanvragen van opvang:
IBO De Pagadder blijft geopend. De veiligheidsmaatregelen en richtlijnen opgelegd door Kind & Gezin worden nauwgezet toegepast. Wel vragen we aan de ouders die niet noodzakelijk opvang nodig hebben om niet te reserveren.  
 
Hygiënemaatregelen voor ouders:

Brengen en halen:
Ouders betreden de opvang niet
Draag een mondmasker als je kinderen komt brengen of halen
Ontsmet je handen bij de voorziene pompjes alvorens aan te bellen

Ziekte:
Voelt je kind zich ziek? Neem contact op met de huisarts en meld je kind zo snel mogelijk af.
 
COVID-meldingen binnen onze opvang:
Als Buitenschoolse Kinderopvang kunnen wij beroep doen op het Corona-permanentieteam van Opgroeien. Elke COVID-gerelateerde melding toetsen we zelf af binnen ons draaiboek en melden wij bij het permanentieteam. De artsen van Opgroeien geven ons vervolgens duidelijke richtlijnen.
 
Er wordt steeds bekeken welke ouders op de hoogte gebracht moeten worden van eventueel te nemen maatregelen. Wij volgen de adviezen strikt op.
 
Afmeldbeleid:
Ben je genoodzaakt om je kind(eren) af te melden omwille van COVID-19? Moet je kind bijvoorbeeld zelf een test ondergaan of word je gecontacteerd om in quarantaine te gaan?
Laat dit steeds zo snel mogelijk weten aan onze administratie.
Aanpassing in het afmeldbeleid:
Kinderen afgemeld vóór aanvang van het opvangmoment en met vermelding van een COVID-gerelateerde situatie, betalen geen reservatiekost. Voor niet geannuleerde opvangmomenten betaal je wel de gangbare reservatiekost.
 
De maatregelen die de stad Hamont-Achel treft, kun je raadplegen in onderstaand persbericht:
https://www.hamont-achel.be/nieuwsdetail/2682/extra-maatregelen-tegen-coronavirus

Voor het eerst naar school?

Vrije dagen

De vrije dagen voor schooljaar 2021-2022:

  • 28 feb 2022 - 6 maa 2022 (krokusvakantie)
  • 4 - 18 apr 2022 (paasvakantie)
  • woe 25 mei 2022 (ped. studiedag)
  • don 26 mei 2022 (Hemelvaart)
  • vrij 27 mei 2022 (brugdag)
  • ma 6 juni 2022 (pinkstermaandag)

Maximumcapaciteit schooljaar 2022 - 2023

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2022 - 2023 is de totale capaciteit van onze school 690 leerlingen waarvan 120 in de Berkenstraat en 570 in de Grevenbroekstraat. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak) vanaf 1 maart 2022.

U bent bezoeker

  • 1.png3.png1.png3.png9.png8.png